BONUS POWITALNY

Kod promocyjny Prince Casino

100% do 2000 €
+300 spinów na Sweet Bonanza

Najpierw warunki: wpłata od 20 € i obrót x35 od depozytu i bonusu w 7 dni, maks. zakład 5 € na spin. Bonus aktywujesz w sekcji Moje bonusy, a jego status sprawdzisz w profilu na telefonie.

RELOAD

Reload na weekend

50% do 750 €
+50 darmowych spinów

Wpłata od 20 €, obrót x35 od bonusu, 30 dni.

CASHBACK

Cashback co tydzień

15%
zwrotu od strat netto

Maksymalnie 3000 € zwrotu za jeden tydzień gry.

ŚRODA

Darmowe spiny w środę

5 x 50 spinów
łącznie 250 spinów

Depozyt od 10 €, obrót x40 od wygranych ze spinów.

  • Tylko 18+jawny regulamin promocji
  • Wpłata od 20 €aktywuje bonus powitalny
  • Jeden portfeltelefon i komputer
Kody bonusowe

Kody bonusowe Prince Casino i aktywacja

Każdą ofertę aktywujesz w sekcji Moje bonusy. Środowe spiny startują od wpłaty 10 €, bonus powitalny i reload od 20 €.

OfertaCo dajeWarunkiTermin
Bonus powitalny100% do 2000 € + 300 spinówOd 20 €, obrót x35Obrót w 7 dni
Bonus reload50% do 750 € + 50 spinówOd 20 €, x35 od bonusuWeekendy, 30 dni
Darmowe spiny5 x 50 spinówOd 10 €, x40 od wygranychKażda środa
Cashback15% zwrotu, maks. 3000 €Od strat nettoCo tydzień

18+. Przy bonusie powitalnym obrót x35 liczymy od depozytu i bonusu, a maksymalny zakład to 5 € na spin.

Kody i FAQ

Prince Casino: pytania o kody

Wszystkie cztery oferty włączasz w sekcji Moje bonusy. Obrót i limit stawki znasz jeszcze przed wpłatą.

Czy do bonusu w Prince Casino zawsze potrzebny jest kod?

Bonus powitalny, reload i środowe spiny aktywujesz w sekcji Moje bonusy po wpłacie. W opublikowanych warunkach tych ofert nie ma wymogu wpisywania kodu. Jeśli w kampanii pojawi się kod promocyjny Prince Casino, jego zasady opisuje regulamin tej promocji.

Co zrobić, gdy kod albo bonus się nie aktywuje?

Najpierw sprawdź warunki wejścia:

  • bonus powitalny i reload: wpłata od 20 €
  • reload: tylko w weekendy
  • darmowe spiny: wpłata od 10 €, tylko w środę

Jeśli wszystko się zgadza, napisz do obsługi klienta i podaj datę oraz kwotę wpłaty.

Czy kod i bonus działają w aplikacji na telefonie?

Tak. Prince Casino app to skrót do strony w przeglądarce telefonu, więc konto, kasa i Moje bonusy są te same co na komputerze. Ile dotknięć dzieli logowanie od aktywacji, w regulaminie liczby nie ma.

Jak sprawdzić wager i maksymalną stawkę przy bonusie?

Wager to wielokrotność kwoty, którą musisz obrócić przed wypłatą. Warunki każdej oferty są w regulaminie promocji:

  • bonus powitalny: x35 od depozytu i bonusu, 7 dni, max 5 € na spin
  • reload: x35 od bonusu, 30 dni
  • środowe spiny: x40 od wygranych ze spinów
  • Jeśli wpłacisz 100 €, dostajesz 100 € bonusu, a x35 od 200 € daje 7000 € obrotu, czyli minimum 1400 spinów po 5 €.

Razem: 7000 € zakładów.

Kiedy mogę wypłacić wygrane z bonusu?

Wypłata jest możliwa po pełnym obrocie w terminie ważności: 7 dni przy bonusie powitalnym, 30 dni przy reload. Czasu realizacji wypłaty regulamin promocji nie podaje, więc pytaj o niego obsługę klienta. Grasz tylko jako osoba 18+ i wyłącznie za kwotę, którą możesz stracić.